SHOWROOM

Showroom ZoomRoom Design & More znajduje się w centrum Olsztyna, w dogodnej lokalizacji przy ul. Erwina Kruka 39. UWAGA !!! ZMIANA LOKALIZACJI NA ŚWIERKOWĄ 36 PO UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNYM ( 794 067 399 )
Na  powierzchni 70 m2 promujemy dobry design i oferujemy możliwie jak najszersze spektrum produktów do wyposażania wnętrz. Można tu obejrzeć i nabyć m.in. meble, oświetlenie, elementy wykończeniowe i akcesoria.
W showroomie współpracujemy zarówno ze znanymi firmami i studiami projektowymi jak i z młodymi twórcami. Najistotniejszym kryterium naszych wyborów jest oryginalność pomysłu i wysoka jakość wykonania oferowanych produktów. Znajdziecie u nas Państwo starannie wyselekcjonowane produkty kilkudziesięciu marek z Polski i zagranicy.
Kreatywny zespół naszych doradców i projektantów jest do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepsze rozwiązania, a także przygotujemy potrzebną wizualizację. Ponadto bogaty zbiór dostępnych w showroomie katalogów, publikacji i próbników ułatwi Państwu podjęcie decyzji przy urządzaniu dowolnego wnętrza. Zapewniamy pomoc przy projektowaniu i wyposażaniu każdego rodzaju pomieszczeń zarówno prywatnych, jak i użyteczności publicznej.
Showroom ZoomRoom Design & More to nie tylko miejsce zakupów, ale też inspirujących spotkań. Serdecznie zapraszamy do nas klientów indywidualnych i korporacyjnych, architektów i projektantów.